Кредитування придбання нерухомості строком до

5 років

Перший внесок від 15%

Ставка кредитування річних у гривні

12,9%
Credex-credit - нерухомість київ купити Credex-credit - купити квартиру в новобудові в києві недорого

Житло в кредит

Придбання власної квартири у столиці - мрія, як приїжджих, так і корінних жителів міста. Проте, нестабільне фінансове положення, відсутність робочих місць і ще безліч інших причин стають на перешкоді мріям простих українців. У такі моменти багато хто замислюється про придбання власного куточка на виплат. Проте і такий варіант подобається не багатьом. Адже постійно зростаючий курс долара, а з ним і ставки по кредитуванню, вганяють українців до безпросвітної боргової ями.

У вирішенні цієї проблеми Вам допоможе наша компанія.

Вигідні кредити на купівлю житла в Києві

Напевно, кожен погодиться, що нестабільне фінансове положення нашої країни не лише не радує, але і примушує іноді впадати в жах. Ті, хто узяли кредит на житло Київ, вже шкодують про це, а хто ще не встиг цього зробити, відклали це питання "в довгий ящик".

Можливо, це правильно з одного боку, але якщо подивитися з іншою, все може зробити зовсім навпаки. З кожним днем, усі Ваші заощадження можуть знецінитися, і тоді, про житло в кредит Київ зовсім можна буде забути.

На щастя, це ніяк не торкається нашої компанії. Ми пропонуємо Вам найвигідніші кредити на житлі Київ вже сьогодні. Не варто відкладати насущне питання. З компанією " Кредекс" придбання власного куточка на виплат Вас так більше не лякатиме.

Відмінні умови кредитування Вашого житла в Україні у нас!

З компанією ТОВ " Кредекс" мрії про нову квартиру стають реальністю. Ми пропонуємо найвигідніші кредити на житлі в Україні.

Співпраця з нами стане для Вас не лише вигідною, але і дуже приємною.

Усім нашим клієнтам ми пропонуємо кредити на житлі Україна на наступних умовах:

Не відкладайте придбання власного будинку "в довгий ящик", звертайтеся до нас сьогодні, і вже завтра Ви зможете стати щасливим володарем новенької квартири в самому серці країни.