Умови

Розстрочка на квартиру київ

Кредит на квартиру на кращих умовах

На сьогоднішній день, у зв'язку з не втішним фінансовим становищем у країні, ринок нерухомості помітно похитнувся. Якщо раніше будівельні компанії навперебій прагнули зробити житло доступнішим, а фінансові організації надавали вигідні привабливі можливості з кредитування, то сьогодні кредит на квартиру став для більшості недозволеною розкішшю.

Причини погіршення становища з іпотекою

Не додає бажання вплутуватися в іпотечну кабалу і брати кредит для покупки квартири постійно зростаючий курс долара і трансльовані в ЗМІ страйку вже встигли взяти такий кредит «щасливчиків». У порівнянні з минулим роком еквівалентні суми внесків за доларовими кредитами на житло зросли просто недозволено, притому, що зарплати навряд чи у кого могли піднятися в такому ж співвідношенні. Не додає райдужності перспективам ще одна обставина: багато банків декларують свої ставки, але насправді не поспішають видавати нікому кредит на квартиру . Також банки посилюють умови, наприклад, у багатьох організаціях первинний внесок виріс до 50% від загальної суми кредитування. Підвищилися і продовжують зростати процентні ставки.

Чи реально сьогодні купити квартиру в кредит

У результаті на сьогоднішній день ситуація така, що середні реальні іпотечні ставки в банках становлять, як мінімум, 18-22% річних. Мова тут про кредити довгострокових: на 15-20 років. Відповідно, дострокове погашення також тягне певні переплати. З усіх банків, які заявляють про наявність іпотечної програми, взяти кредит для покупки квартири реально можна тільки в трьох.

Якщо звернути увагу на статистику за останні 2 квартали, можна побачити що кредит на квартиру стає все дорожче: ставки підвищуються на 0.3 - 0.6% щомісяця. При цьому ставки на вторинному ринку нерухомості вище, але ростуть повільніше. При купівлі нового житла завжди відзначався більш широкий вибір кредитних програм. Тут можна було заощадити на ставках від 3-8%. Але враховуючи жорсткі нові умови кредитують організацій, сьогодні такого вибору практично не залишилося.

«Кредекс» - ваш надійний спосіб купити житло в непростих реаліях сьогодення

Враховуючи всі викладені вище, очевидно, що ТОВ «Кредекс» пропонує сьогодні кращу можливість отримати кредит для покупки квартири в Києві. Ось лише деякі з переваг співпраці з «Кредекс»:

  • кредитування здійснюється у гривні, ставка кредитування не прив'язана ні до однієї іноземній валюті;
  • рекордно низька процентна ставка: всього 12,9% річних;
  • необтяжливий первинний внесок: 15% від загальної суми;
  • відсутність прихованих платежів: одноразова комісія при укладанні угоди, складова 1,5% від суми позики;
  • оптимальний термін кредитування: 5 років.

При цьому «Кредекс» пропонує кредит на квартиру тільки в новобудові в сучасних житлових комплексах.