Новини та акції
2015-01-26

Можливість купити квартиру в новобудові в Києві в споруджуваному, не зданий в експлуатацію будинку має суттєві переваги: ціна за квадратний метр буде нижче, плюс можливість створення бажаної планування квартири.

2015-01-26

У вас є тільки 2 варіанти: або заздрити тим, хто вже встиг купити квартиру в новобудові в Києві в сучасному, стильному і оснащеним усім необхідним ЖК Lemonade. Або ознайомитися докладніше з усіма перевагами ЖК і пропозицій щодо покупки житлоплощі в ньому, і приєднатися до щасливих господарям майбутніх квартир.

2015-01-26

З наближенням свят стартують акції! Напередодні Новорічних та Різдвяних урочистостей купити квартиру в Києві в розстрочку стало сенсаційно доступно! Поспішайте, адже акційна пропозиція обмежена. Такий вигідною можливості вирішити квартирне питання і інвестувати кошти у власне житло більше не буде.

2015-01-26

Не за горами радісний і довгоочікуваний момент для всіх щасливчиків, які оформили кредит на квартиру в ЖК SOHO Residence. Здача об'єкту запланована на грудень 2014р.

2015-01-26

Ті, хто зважився на таку покупку, як квартира в Києві в кредит в ЖК SOHO Residence зовсім скоро зможуть відсвяткувати своє новосілля. Відлік часу до здачі об'єкта йде буквально на дні.

2015-01-26

Оформляючи кредит на квартиру , очевидно бажання кожного з нас отримати максимум комфорту і надійності взамін на вкладені кошти: будинок повинен бути теплим і безпечним, конструкції міцними. Як не помилитися у виборі і що важливо врахувати, ми розповімо далі на прикладі РК SOHO Residence.