Клієнтам

Credex-credit - Кредит на квартиру

ТОВ «Кредекс» пропонує найкращі умови кредитування житла в столиці

Особливості менталітету українців, як представників слов'янської групи народів, диктують вельми спотворені уявлення про кредит, зокрема про іпотеку. На думку багатьох середньостатистичних обивателів, квартира, куплена в кредит - це довгострокова кабала, боргова яма на тривалий термін, постійна необхідність вносити великі платежі і обмежувати себе в інших потребах і т.д.

Чому українці не поспішають купувати квартиру в кредит

Чи не робить кредитування привабливим для багатьох той факт, що більшість банків або організацій дають можливість купити квартиру в кредит тільки в іноземній валюті, курс якої може сьогодні здаватися передбачуваним, а завтра по ряду причин злетіти в недосяжні висоти. Для нашої реальності це цілком логічно і побоювання, які заважають більшості взяти кредит на квартиру , абсолютно зрозумілі. Мало кого цікавить перспектива залишитися без засобів до існування, віддаючи все зароблене щомісяця в якості внеску за квартиру, або того гірше: не мати можливість своєчасно виконувати умови договору з кредитуючої організацією і потрапити в зв'язку з цим під відповідні штрафні санкції.

А жити все ж десь потрібно і що ж роблять у такому разі пересічні кияни, замість того, щоб взяти кредит на квартиру . Багато терплять незручності, живуть з батьками чи іншими родичами, тим часом відкладаючи на власне житло. Ще один поширений варіант: оренда квартири. В обох випадках ви все ж програєте. У першому недостатньо місця для нормального життя, сажем, молодій сім'ї, обмеженість особистого простору і постійні незручності. У другому, очевидно, що гроші, які ви могли б вкладати у власне житло, ви віддаєте чужим людям.

ТОВ «Кредекс» робить рішення квартирного питання доступним для всіх

Подивившись з такої точки зору, все ж, ви погодитеся, що взяти квартиру в кредит - це вигідно і зручно. Ви будете жити у власному житлі вже зараз, а не в перспективі, і зможете вкладати гроші в свій комфорт, а не віддавати їх стороннім людям. А з ТОВ «Кредекс» кредит на житло став доступнішим. Тут розроблені такі умови, які мінімізують всі можливі ризики для вас:

  • кредитування здійснюється в національній валюті, відповідно, ви не залежите від стрибка курсу долара або євро;
  • ставка рекордно низька: всього 12,9% річних;
  • повна відсутність прихованих платежів: тільки одноразова комісія, рівна 1,5% від суми кредиту, оплачувана під час оформлення договору;
  • реальна сума початкового внеску: 15%.

Також взяти кредит на квартиру буде більш вигідно підприємцям, оскільки вільні гроші краще вкладати в свій бізнес, на його масштабування і розвиток. Кредит на квартиру буде дешевше, ніж підприємницький. Нерухомість - відмінний варіант інвестування, навіть якщо вам на даний момент в житло ви не потребуєте.