Про що потрібно пам'ятати, вибираючи квартиру

Оформляючи кредит на квартиру , очевидно бажання кожного з нас отримати максимум комфорту і надійності взамін на вкладені кошти: будинок повинен бути теплим і безпечним, конструкції міцними. Як не помилитися у виборі і що важливо врахувати, ми розповімо далі на прикладі РК SOHO Residence.

 

Про що може розповісти проектна документація

Крім перегляду барвистих 3D зображень майбутнього РК з прилеглою територією, необхідно ознайомитися з таким важливим джерелом інформації, як проектна документація. Так, для ЖК SOHO Residence, проект був розроблений фахівцями «Київпроекту», з обов'язковим дотриманням усіх найсуворіших вимог ДНБ та ДСТУ, що діють на сьогоднішній день в будівельній галузі.

Завдяки нагляду за ходом будівництва Київміськбуду, виключена можливість будь-яких відхилень від проекту, зокрема заміни матеріалів та обладнання на більш дешеві і менш надійні аналоги.

Технічні особливості ЖК SOHO Residence, що гарантують комфорт

Застава надійності будь-якої будівлі, як відомо, фундамент. У ЖК SOHO Residence фундамент закладений з багаторазовим запасом міцності, що робить будинок максимально стійким до зовнішніх чинників: ураганним вітрам, пожеж, землетрусів (до 8 балів) і т.д. Тому квартира в розстрочку Київ в ЖК SOHO Residence - це гарантовано якісне, надійне житло.

Завдяки використанню модульного цегли «Кератерм» для зовнішніх і внутрішніх робіт, стіни SOHO Residence відрізняються високими показниками звуко- та теплоізоляції і пожежної безпеки.

Покрівельні роботи проведені із застосуванням кращих рулонних матеріалів для забезпечення захисту від пошкодження і протікання.

Будівля має автономну насосну станцію і газову котельню, що забезпечує безперебійну подачу води і тепла.