Звіт про виконані роботи в ЖК Lemonade за жовтень 2014

У вас є тільки 2 варіанти: або заздрити тим, хто вже встиг купити квартиру в новобудові в Києві в сучасному, стильному і оснащеним усім необхідним ЖК Lemonade. Або ознайомитися докладніше з усіма перевагами ЖК і пропозицій щодо покупки житлоплощі в ньому, і приєднатися до щасливих господарям майбутніх квартир.

У будівництві цього житлового комплексу застосовуються виключно якісні та надійні матеріали, комплектуючі та обладнання. Проект пройшов жорсткий контроль і відповідає всім вимогам будівельних норм і стандартів. А з метою ще більшої впевненості в нас і в своєму майбутньому, ми надаємо детальну звітність про етапи робіт на будмайданчику ЖК Lemonade.

Результати виконаних робіт з будівництва ЖК Lemonade в жовтні 2014

Жовтень цього року всіляко сприяв активному просуванню будівельних робіт в ЖК Lemonade. Теплі сухі дні - кращі умови для будівництва, тому результати місяці істотні.

У будинку 1 повністю закінчені монтажні роботи із зовнішніми і внутрішніми залізобетонними панелями, а також виконана установка вентиляційних блоків. Близька до завершення установка сходових майданчиків. Монтажні роботи на верхньому технічному поверсі, установка ІТП і насосної виконані на 50%. Стартувала укладання підлоги на технічному поверсі.

У будинку 4 успішно стартували і на 22% виконані монтажні роботи із зовнішніми і внутрішніми залізобетонними панелями і вентиляційними блоками. Здійснено монтаж 8-ми сходових прольотів з металевою огорожею.

РК Lemonade гостинно розкриває обійми для бажаючих жити в Голосіївському районі столиці. З кращими умовами кредитування від «Кредекс» і акційними новорічними пропозиціями квартира в новобудові Київ стала доступною як ніколи!