Хід будівництва ЖК SOHO Residence на початок листопада

Ті, хто зважився на таку покупку, як квартира в Києві в кредит в ЖК SOHO Residence зовсім скоро зможуть відсвяткувати своє новосілля. Відлік часу до здачі об'єкта йде буквально на дні.

 

Нагадаємо, що іпотечне кредитування в Україні від ТОВ «Кредекс», що пропонує кращі умови по покупці нерухомості в кредит, сьогодні стало доступним, як ніколи. Квартиру в ЖК SOHO Residence можна придбати в кредит всього під 14.9% річних, а оформити позику в гривні, і не мати ніяких проблем у зв'язку зі стрибками курсу валют. Також радує розмір початкового внеску - до 30% від загальної вартості і можливість скористатися пільговим періодом (до 1 року).

РК SOHO Residence готується прийняти майбутніх мешканців найближчим часом. Розповімо, які роботи доробляються на даний момент, і на який конкретно стадії вони знаходяться.

Хід будівництва 1-ї секції

Йдуть внутрішні роботи: влаштування внутрішніх комунікацій вироблено на 80%, і на 70% закінчена розводка пожежної сигналізації. На 50% виконані роботи по установці ліфтів, внутрішній розводці опалювальних систем по квартирах, штукатурці стін. Активно ведуться роботи по стяжці підлоги. Фасадні роботи практично закінчені.

Хід будівництва 2-ї секції

Активно йде виконання фасадних робіт. Сьогодні вони завершені по даній секції на 50%.

Хід будівництва 3-й секції

Увійшли в стадію завершення фасадні роботи, монтаж пожежної сигналізації та системи вентиляції. Внутрішні роботи також близькі до завершення: штукатурка стін виконана на 85%, поквартирна розводка внутрішніх комунікацій - на 75%.

Хід будівництва 4-ї секції

Активно виконуються покрівельні та фасадні роботи. Завершуються внутрішні роботи по кладці стін і перегородок. Установка опалювальних стояків здійснена на 20%.