Хід будівництва ЖК SOHO Residence на 30 вересня 2014

Не за горами радісний і довгоочікуваний момент для всіх щасливчиків, які оформили кредит на квартиру в ЖК SOHO Residence. Здача об'єкту запланована на грудень 2014р.

і хід робіт на сьогоднішній день дозволяє з упевненістю заявити про те, що ніяких затримок і перенесення цього моменту не передбачається. Зовсім скоро мешканці, господарі прекрасних нових квартир в сучасному ЖК SOHO Residence, зможуть отримати заповітні ключі і приступити до приголомшливо приємних клопотів з облаштування сімейного вогнища та забезпечення затишку в новому житлі. Що може бути кращим новорічним подарунком, ніж квартира в розстрочку Київ за вигідними умовами і з можливістю переїхати вже в грудні?

Чим же порадував вересня 2014р. в аспекті результатів будівництва ЖК SOHO Residence.

Результати вересня 2014р. на будмайданчику ЖК SOHO Residence

Повністю завершена більша частина будівельних робіт 1-ї секції будівництва. Готовність фасадних робіт складає 70%. Ведуться роботи з внутрішнього оздоблення в квартирах.

Монолітні роботи по каркасу 2-ї секції будівництва виконані на 90%. На такому ж етапі кладка зовнішніх і внутрішніх стін, влаштування сходових маршів і балконних огорож. Підходить до закінчення встановлення віконних блоків, стартували фасадні роботи.

За 3-й секції будівництва на 95% виконані фасадні роботи і на 80% установка віконних блоків. Близька до завершення внутрішня обробка.

Моноліт 4-ї секції завершений на 98%, а кладка зовнішніх і внутрішніх стін - на 95%. На 70% виконано встановлення віконних блоків. Почалося виконання робіт з фасадної кладки.

Нагадаємо, ЖК SOHO Residence відноситься до сучасних ЖК високого рівня комфорту. ЖК SOHO Residence в проекті передбачає не тільки розвинену інфраструктуру і висококласне оснащення квартир, але також і автономні системи опалення та водопостачання.