Темпи будівництва ЖК Lemonade прискорюються

Можливість купити квартиру в новобудові в Києві в споруджуваному, не зданий в експлуатацію будинку має суттєві переваги: ціна за квадратний метр буде нижче, плюс можливість створення бажаної планування квартири.

Також в " Кредекс" розроблені кращі умови для тих, що бажають придбати квартиру в іпотеку : кредитування здійснюється в національній валюті, процентна ставка невисока - всього 14.9%%, перший внесок також невисокий - до 30%% від загальної суми, плюс можливість скористатися пільговим періодом або привабливими новорічними знижками. Таким чином, недоліку у вигляді необхідності трохи почекати закінчення будівництва, протиставлені потужні аргументи, завдяки яким нове власне житло в кредит в Києві для багатьох перестало бути просто мрією, а стало цілком здійсненною реальністю.

Підрядник, компанія Geos, несе високу відповідальність перед майбутніми мешканцями, які нині є фактично інвесторами, що фінансують будівництво свого майбутнього будинку. Для прискорення процесу будівництва і виконання усіх запланованих робіт чітко у встановлені проектні терміни, компанія веде роботи в 2 зміни.

Також будівельна компанія потурбувалася про максимальну прозорість і звітність про свою роботу для повної упевненості інвесторів в сумлінності підрядника і надійності свого майбутнього житла.

Результати будівництва ЖК Lemonade за станом на 9 жовтня 2014 року

У будинку 1 нині повністю завершені будівельні роботи по 24-у поверху, а фахівці перейшли до виконання внутрішніх робіт. До кінця жовтня заплановано повністю закінчити усі зовнішні роботи, що залишилися, і приступити до покрівельних операцій.

У будинку 4 закінчений монтаж 1-го поверху 1-ої секції будівництва і стартував монтаж 1-го поверху 2-ої секції.